Elektronik ve teknolojik gelişmelerin sınır tanımadığı ve teknolojinin her alanda hayatımıza girdiği bir "bilgi çağı" dönemindeyiz.

 

Gün geçmiyor ki yaşamımızın bazı rutin işlerini, artık onun yapacağı bir makina, bir yazılım, yani bir sistem üretilmesin. 

Doğru seçim ve doğru uygulamalarla teknolojinin hayatımıza uyarlanması, hayatımızı kolaylaştıracağı, üretim kapasitelerimizi artıracağı gibi güvenli bir yaşam da sunacaktır.

 

1992 de Alarm ve Güvenlik Sistemleri kurmak ve servis hizmetlerini vermek amaçlı GÜVENLİK MARKET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kurulmuştur.

 

Müşterilerimizin ve şartların bizleri yönlendirmesiyle, elektronik güvenlik olan asıl tabanımızı, telefon santralleri ile haberleşme alanına, sahne ve TV yayın sistemleriyle eğlence alanına, sayısal bilginin önem kazanmaya başlamasıyla data alt yapı ve sistem odaları tesis ederek bilgisayar alanına, son zamanlarda da sarfiyatı düşük olan fakat görsel güzellikte sınır tanımayan LED tabanlı aydınlatma alanına genişleterek, kaliteli malzeme ve donanımlı teknik personelle, büyük küçük başarılı projeleri sonuçlandırdık.

 

Ve aynı hızla devam etmekteyiz...

 

Yeni yeni projelerde görüşmek görüşebilmek dileğiyle.

 

Saygılarımızla,

 

GÜVENLİK MARKET SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

+90 542 653 0565 - +90 212 679 8642